15 і 16 квітня на території лікарні в Тиврові буде працювати пересувний цифровий мамограф «Квітка» з Подільського регіонального Центру онкології.
15 і 16 квітня
на території лікарні в Тиврові буде працювати пересувний цифровий мамограф «Квітка» з Подільського регіонального Центру онкології.
Для проходження обстеження необхідно:
1) звернутися до свого сімейного лікаря для створення електронного направлення;
2) попередньо записатися у медичного реєстратора Тиврівської амбулаторії сімейної медицини або за телефоном 067-434-68-03
з 8.00. до 13.45 (під час запису вказати номер електронного направлення);
3) на обстеження прийти за 15 хвилин до призначеного часу;
4) мати при собі паспорт і роздруковане електронне направлення.
Запрошуємо жінок старших 40 років, які :
-не проходили мамографічне обстеження 2 і більше років з профілактичною ціллю;
- не проходили мамографію 1 рік і більше за наявності патології молочних залоз;
- жінок із групи ризику раку молочної залози. До цієї групи відносяться жінки у яких наявна фіброзно-кістозна мастопатія та будь-яка патологія молочної залози, дисгормональна гіперплазія молочних залоз, хто мав післяпологовий мастит, мав травми молочної залози, має наявні неприємні відчуття, дискомфорт,біль в молочній залозі, виділення з соска або його втягнення, зміни шкіри молочної залози, наявність підозрілих плям, родинок на шкірі молочної залози, вузлові поодинокі новоутворення в молочній залозі, збільшення або ущільнення аксилярних, над-та підключичних лімфатичних вузлів, жінки із змінами в щитовидній залозі, жінки з дисгормональною гінекологічною патологією, вік понад 40 років (є вагомим фактором ризику у виникнення раку молочної залози), жінки із спадковою або сімейною схильність (жінки у яких матері або сестри хворіли на рак МЗ), пізня менопауза, ранній початок ms, народження першої дитини у віці понад 30 років, переривання вагітності, жінки, які ніколи не народжували, які мають ожиріння понад 40 % від нормальної ваги; цукровий діабет, гіпертонічну хворобу, системно палять та вживають алкоголь.
Злоякісні новоутворення молочної залози посідають перше місце у структурі онкологічної захворюваності та смертності жіночого населення в Україні.
Виявлення раку молочної залози на ранніх стадіях створює умови для найменш травматичного і ефективного лікування та високої ймовірності одужання, а також дозволяє досягти суттєвого зменшення смертності від цієї недуги.
Поважайте себе та будьте здорові.
Адміністрація КНП «ЦПМСД» Тиврівської селищної ради.